Állásajánlat

Portfólió menedzser munkatársat keresünk!

Feladataid lesznek

  • abszolút hozamú, részvény - és kötvénypozíciókat is tartalmazó portfóliók (befektetési alapok, biztosítók, pénztárak, egyéb ügyfelek) vagyonkezelése, ezen belül a befektetési és kereskedési stratégiák aktív végrehajtása;
  • stratégia-alkotási és elemzési tevékenység;
  • befektetési döntések végrehajtása;
  • befektetési tevékenység eredményességének figyelemmel kísérése;
  • ügyfél rendezvényeken való portfolio menedzseri megjelenés;
  • riportok készítése;
  • nemzetközi projektmunkában történő részvétel.

Kit keresünk?

  • főiskolai/egyetemi végzettség;
  • kiváló kommunikációs, prezentációs készség angol és magyar nyelven;
  • minimum 4 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat, valamint bemutatott, elismert vagyonkezelői teljesítmény ("track record");
  • nemzetközi makrogazdasági, tőkepiaci és pénzügyi folyamatok, összefüggések ismerete;
  • alapkezelés adminisztrációs hátterének gyakorlati ismerete;
  • Bloomberg mindennapos használatának gyakorlata;
  • stressztűrő képesség, csapatszemlélet;
  • analitikus gondolkodás, modellezési képességek;
  • nyitottság, rugalmasság.
  • a pozícióra megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

Pozíció betöltése során előnyt jelent

  • CFA vizsga vagy egyéb nemzetközi szakirányú képesítés;
  • Clavis, CRM, illetve egyéb tőzsdei rendszerek ismerete.

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • Iroda - megújult környezetben, jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító megújult Teréz krt-i székházában (1066. Bp. Teréz krt. 42-44.).
  • Rugalmasság - hibrid munkavégzés, heti több nap home office lehetőséggel. Kötetlen munkaidőnek köszönhetően rugalmasan oszthatod be az idődet.
  • Fejlődési lehetőség- belső képzések (We Learn, English week), és számos olyan lehetőség, ahol bővítheted a szakmai tudásod
  • Sport -és kikapcsolódás- ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található, emellett csoportos sporttevékenységekre is van lehetőséged (pl. TRX, jóga). Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőséget kínál és medencével vár. Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Étkezés- ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Juttatások - béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz, köztük ingyenes céges egészségcsomagot, baleset-, és életbiztosítást, magánnyugdíjpénztári hozzájárulást és kafetériát is.
  • Tegyünk jót - Szerepet vállalhatsz a vállalat társadalmi felelősségvállalási törekvéseinek megvalósításában

Egyéb információk

Cégcsoportunk munkatársai jelentős része jelenleg is otthon látja el feladatait, a visszatérést hibrid munkavégzés formájában valósítottuk meg.

Onboarding folyamatunkat teljesen átalakítottuk, új belépőink online ismerkedhetnek meg jobban cégcsoportunkkal és vezetőinkkel, saját területükön pedig a hibrid munkavégzésnek köszönhetően igény esetén személyesen is tudnak tanulni az irodai környezetben.

További információ és jelentkezés a következő linken: Portfólió menedzser - Generali Karrier (karrierportal.hu)